/Files/photogallery/Новая папка 005.jpg14 березня року на базі Головинського ВПУ нерудних технологій відбувся спільний семінар – практикум вчителів трудового навчання району, викладачів училища та РЦЗ на тему: «Інтеграція ідей співробітництва в трудовому навчанні та вихованні школярів з метою вибору професії».

/Files/photogallery/Новая папка 032.jpgУ методичному сезамі з даної теми взяли участь директор училища В. В. Максимчук, заступниик директора Т. А. Заруцька , спеціаліст РЦЗ В. Я. Кудак, методист РМК В. В. Чернявська, голова РМО С. М. Деркач, вчителі П. М. Левківський та інші.

Учні Дівочківської , Бежівської ЗОШ І-ІІ ст. , Троковицького природничо-екологічного ліцею та вчителі району ознайомилися з навчально-матеріальною базою училища, майстром-класом гуртківців та презентацією професій, які готує навчальний заклад. Всі учасники семінару отримали багато чудових нових вражень про різні професії, які готує училище.

/Files/photogallery/Новая папка 034.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 300

Учитель року 2020 "Учитель року - 2020"

Інформація про проведення І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у Черняхівському районі

1. Відділ освіти Черняхівської районної державної адміністрації

2. Дата проведення - 26-29 листопада 2019 року

3. Загальна кількість учасників - 17

4. Кількість учасників по номінаціях:

«Зарубіжна література» - 4

«Історія» - 4

«Початкова освіта» - 6

«Хімія» - 3

Із них:

Спеціалістів - 1

спеціалістів І категорії - 5

спеціалістів ІІ категорії - 2

спеціалістів вищої категорії - 9

Мають педагогічне звання (прізвище, ім’я, по батькові): «старший учитель» - осіб – 5 ; «учитель-методист»__1__осіб.

«Учитель-методист»: Столярчук Тетяна Петрівна

«Старший учитель»: Собченко Тетяна Дмитрівна, Осадча Ірина Володимирівна, Оникійчук Ольга Іванівна, Дзюблик Наталія Сергіївна, Король Володимир Євгенович.

5. Переможці І туру (прізвище, ім’я, по батькові, назва навчального закладу):

«Зарубіжна література» Столярчук Тетяна Петрівна – Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст.

«Історія» - Іщенко Сергій Володимирович – Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

«Початкова освіта» - Мелешко Яніна Юріївна – Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

«Хімія» - Гарбарчук Ігор Сергійович – Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст.

6. Переможці І туру, які братимуть участь у ІІ (обласному) турі (прізвище, ім’я, по батькові, назва навчального закладу ):

«Зарубіжна література» Столярчук Тетяна Петрівна – Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст.

«Історія» - Іщенко Сергій Володимирович – Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

«Початкова освіта» - Мелешко Яніна Юріївна – Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

«Хімія» - Гарбарчук Ігор Сергійович – Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата останньої зміни 24 Червня 2020

Цей сайт безкоштовний!