При районному відділі народної освіти в 1968 році було введено посаду методиста , яку займав вчитель іноземної мови Геннадій Михайлович Корнілов . Приміщення було пристосоване, тут же знаходився і відділ освіти. З 1.10.1969 року працює методичний кабінет, який очолила вчитель російської мови та літератури Валентина Павлівна Головченко. За час її роботи кабінет було визнано одним із кращих в області. Працювала В.П.Головченко до 1984 року. В кабінеті працювали чотири методисти.

В 1979 році в рай методкабінет було введено посаду методиста по бібліотечних фондах. В 2000 році працює 5 методистів. З 22 січня 1985 року і по сьогодні завідуючою методичним кабінетом працює Олена Григорівна Кравчук. В даний час працює 12 методистів, 1 – секретар, 1 – працівник по обслуговуванню приміщень, 1 – шофер автомобіля. Це дає можливість надати якісну методичну допомогу та консультування педагогічних працівників з усіх освітніх галузей та навчальних предметів згідно Типового навчального плану МОНМС України.

У 1968 році в методичному кабінеті працювало всього - 3 чол., у 2000 році – 5 чол., у 2003 році – 8 чол., у 2007 – 2008 р.- 13 чол., в т.ч. – 2 працівники кабінету ТЗН, у 2009 році – 15 чол., у 2010 – 17 чол., у 2011-2012 роках -14 чоловік.

Процеси оновлення освіти та її модернізації можливі лише за умови створення оптимальних умов праці, професійного вдосконалення та підвищення соціального статусу вчителя. В районі функціонує 25 загальноосвітніх навчальних закладів, з них: 4 – гімназії, 4 – ліцеї, 1 – колегіум. Працює 3 позашкільні установи: будинок дитячої та юнацької творчості, станція юних техніків, дитячо-юнацька спортивна школа. Організовано роботу 33 дошкільних навчальних закладів. В ЗОНЗ навчається 3307 учнів, 14 учнів навчаються за індивідуальною формою навчання. В кожному навчальному закладі створено шкільні методичні кабінети, де можна працювати з літературою, ознайомитись з матеріалами, які зібрані тут на допомогу вчителеві.

Кiлькiсть переглядiв: 554

Учитель року 2020 "Учитель року - 2020"

Інформація про проведення І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у Черняхівському районі

1. Відділ освіти Черняхівської районної державної адміністрації

2. Дата проведення - 26-29 листопада 2019 року

3. Загальна кількість учасників - 17

4. Кількість учасників по номінаціях:

«Зарубіжна література» - 4

«Історія» - 4

«Початкова освіта» - 6

«Хімія» - 3

Із них:

Спеціалістів - 1

спеціалістів І категорії - 5

спеціалістів ІІ категорії - 2

спеціалістів вищої категорії - 9

Мають педагогічне звання (прізвище, ім’я, по батькові): «старший учитель» - осіб – 5 ; «учитель-методист»__1__осіб.

«Учитель-методист»: Столярчук Тетяна Петрівна

«Старший учитель»: Собченко Тетяна Дмитрівна, Осадча Ірина Володимирівна, Оникійчук Ольга Іванівна, Дзюблик Наталія Сергіївна, Король Володимир Євгенович.

5. Переможці І туру (прізвище, ім’я, по батькові, назва навчального закладу):

«Зарубіжна література» Столярчук Тетяна Петрівна – Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст.

«Історія» - Іщенко Сергій Володимирович – Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

«Початкова освіта» - Мелешко Яніна Юріївна – Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

«Хімія» - Гарбарчук Ігор Сергійович – Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст.

6. Переможці І туру, які братимуть участь у ІІ (обласному) турі (прізвище, ім’я, по батькові, назва навчального закладу ):

«Зарубіжна література» Столярчук Тетяна Петрівна – Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст.

«Історія» - Іщенко Сергій Володимирович – Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

«Початкова освіта» - Мелешко Яніна Юріївна – Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст.;

«Хімія» - Гарбарчук Ігор Сергійович – Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата останньої зміни 24 Червня 2020

Цей сайт безкоштовний!